Turniej z okazji Dnia Dziecka - Oświęcim

Miejsce: Bieruń Stary Dzień: 04.03.2017 (sobota) Godz. 8:30 (zbiórka 7:15 - apteka Komorowice) Zabieramy ze sobą: halówki, ochraniacze. (http://bbts2009.futbolowo.pl)

Miejsce: Oświęcim

Dzień: 04.06.2017 (Niedziela)

Godz.: 9:00 (Zbiórka 8:00 - apteka Komorowice)

Zabieramy ze sobą: korki, strój (koszulka biała, spodenki niebieskie), ochraniacze.

Adres: Przeczna 2, 32-600 Oświęcim

Na turniej jadą osoby wyznaczone na piątkowym treningu.

KS Soła Oświęcim z okazji Dnia Dziecka przy wsparciu Sponsora głównego klubu Pośrednictwa Finansowo-Kredytowego "KREDYTY-Chwilówki" Sp. zo.o.. Nie inaczej będzie w tym roku, a dokładnie w najbliższą niedzielę 4 czerwca. Tym razem zorganizowany zostanie Turniej piłkarski dla dzieci z roczników 2008 i2009. Udział w nim wezmą oprócz gospodarzy: GKS Tychy, PODBESKIDZIE Bielsko Biała, AP Champions Oświęcim, WKS WAWEL Kraków i AP Trik. Turniej rozpocznie się o  godzinie 9.00 na sztucznym boisku Soły. Upominki i drobny poczęstunek dla zawodników przygotował Sponsor klubu z oświęcimskich plant.